Banner 1 Banner 2 Banner 3 Banner 4 Banner 5

Špeciálne prepravy

Našim zákazníkom ponúkame okrem iného aj špeciálne prepravy so všetkým čo s tým súvisí. V našom vozovom parku nájdete aj jedinečné vozidlá vlastnej konštrukcie: ide o skriňové návesy, ktoré je možné nakladať/vykladať z oboch bočných strán a disponujú chladením/kúrením ložného priestoru.

Disponujeme aj flotilou veľkokapacitných (Mega, Jumbo) návesov a súprav s vnútornou výškou 3,00 m. Okrem toho sú Vám k dispozícii vozidlá s posuvnou strechou, ktoré umožňujú nakládku zboku až do výšky 3,20 m. Ďalšou špecialitou v našom vozovom parku sú súpravy s vymeniteľnými nádstavbami. Ide v podstate o kontajnery ktoré je možné prepravovať aj kombinovane (železnica, loď, kamión) bez nutnosti prekladať tovar. Tieto kontajnery samozrejme tiež umožňujú chladenie/vykurovanie.

Naše termo-návesy je možné naložiť systémom umožňujúcim prepravu v dvoch poschodiach, čím stúpne ich kapacita až na 66 europaliet. Pre expresné zásielky od 1 do 3000 kg nasadzujeme dodávková vozidlo Mercedes, taktiež s klimatizovaným/vykurovaným ložným priestorom.

Ak máte ešte nejaké otázky, kontaktujte nás.

Spezial-Verkehr
Spezial-Verkehr
Spezial-Verkehr
Spezial-Verkehr