Banner 1 Banner 2 Banner 3 Banner 4 Banner 5

O nás

T. Sluis T. Sluis T. Sluis

Od roku 1988, kedy bola naša firma založená, sme prešli mnohými zmenami. Tými najdôležitejšími bolo niekoľkonásobné zväčšenie vozového parku a skladovacej plochy, zavedenie najnovších logistických systémov a budovanie pobočiek po celej Európe. Ak chcete vedieť všetky podrobnosti, nájdete ich v našej Kronike.

V súčasnosti disponujeme špeciálnymi vozidlami pre prepravu tovarov citlivých na teplotu, nebezpečných tovarov a veľkoobjemových nákladov. V permanentnom nasadení po celej Európe je 30 diaľkových vozidiel, vybavených najnovšou technikou. Medzi najdôležitejšie destinácie patrí pravidelné spojenie medzi Nemeckom, Veľkou Britániou, Českou republikou a Slovenskom, kde naše filiálky poskytujú kompletný sortiment služieb pre uspokojenie náročných logistických požiadaviek našich zákazníkov.

Našou silnou stránkou je aj špedícia, hlavne prepravy z európskych štátov do Českej a Slovenskej republiky a naopak, kde sme schopní behom tridsiatich minút odpovedať, či vieme konkrétnu prepravy v požadovanom čase zabezpečiť, vrátane konečnej ceny. Všetci naši zamestnanci rozprávajú viacerými svetovými jazykmi a sú nonstop zastihnuteľní na mobilnom telefóne a teda dokážu zariadiť akýkoľvek problém, ktorý môže počas transportu vzniknúťa náš zákazník sa po zadaní objednávky už o nič nemusí starať.

V Nemeckom Wuppertale sa nachádza hlavné logistické centrum s kapacitou 28000 m², prispôsobené na skladovanie nebezpečných (ADR) tovarov, vrátane klimatizovaného skladu (konštantná teplota 10 st. Celzia). Sklad v Žiline má kapacitu 700 m² a umožňuje skladovať aj nebezpečné tovary.

Neodmysliteľnou súčasťou našej práce sú zákonné a dobrovoľné požiadavky, smernice, normy a certifikáty. Už v roku 1998 sme boli certifikovaní podľa normy ISO 9002. V roku 1999 sme boli certifikovaní aj podľa štandardu nemeckého chemického priemyslu SQAS.

T. SluisT. Sluis

 

 

 

 

V snahe prispôsobiť sa najnovším trendom v manažmente kvality sme v roku 2002 prešli na novú ISO-Normu 9001:2000. Zároveň sme získali certifikát podľa normy manažmentu životného prostredia ISO 14001.

Logo Zertifizierung

Logo Zertifizierung

Logo Zertifizierung